Volkswagen Passat GTE – hybryda już w Polsce

Volkswagen stale podąża za trendami i rozwija swoją ofertę o nowoczesne, jeszcze lepsze modele. Dołączył do nich Volkswagen Passat GTE z hybrydowym napędem plug-in nowej generacji.

Hybrydowy Passat GTE łączy zalety elektrycznego układu napędowego z możliwościami pojazdu wykorzystywanego do jazdy na długich dystansach. Kierowca może jednym przyciskiem zadecydować z jakiego napędu chce skorzystać – czysto elektrycznego (z zasięgiem do ok. 57 km) czy z połączenia silnika elektrycznego i benzynowego.

Model został starannie zaprojektowany, aby zapewnić niezapomniane wrażenia podczas jazdy, pełne bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania zarówno w mieście, jak i na dalekich dystansach. Posiada on wiele nowoczesnych funkcji. Wśród nich m.in. możliwość otworzenia oraz uruchomienia nowego Passata GTE za pomocą smartfona czy pakiet We Connect zapewniający dostęp do innowacyjnych usług i serwisów online. Dodatkowo, system Travel Assist wspiera kierowców podczas jazdy, szczególnie na autostradach i drogach krajowych, a system Park Assist wpływa na swobodne parkowanie, nawet w ciasnych miejscach.

Nie zapominajmy, że oprócz oszczędnych i innowacyjnych technologii, Volkswagen Passat GTE wyróżnia się także świetnym wyglądem. Jego cena wynosi około 170 000 zł.