Category: Newsy

Gdzie można najkorzystniej kupować części do swojego VW?

części samochodowe vw

Każda marka samochodów ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Trzeba przyznać, że niemiecka marka Volkswagen od wielu lat cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Najpopularniejsze modele to z pewnością Golf oraz Passat, jednak oferta VW jest bardzo szeroka. Duża ilość pojazdów tej marki oznacza znaczne zapotrzebowanie na części zamienne do volkswagen. Tak jak w każdym …

Kontynuuj czytanie

Volkswagen Passat GTE – hybryda już w Polsce

Volkswagen stale podąża za trendami i rozwija swoją ofertę o nowoczesne, jeszcze lepsze modele. Dołączył do nich Volkswagen Passat GTE z hybrydowym napędem plug-in nowej generacji.

Volkswagen Passat Alltrack – kombi z terenowymi możliwościami

Volkswagen Passat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli samochodów na świecie. Doskonałe wyniki sprzedaży dotyczą wielu jego wersji. Jednym z chętnie nabywanych modeli jest Volkswagen Passat Alltrack.

Volkswagen Passat GT trafia na rynek w USA

Europejscy fani sportowych samochodów z koncernu Volkswagena niebawem będą mogli pozazdrościć lokalnym klientom na rynku w Stanach Zjednoczonych. Volkswagen ma zamiar tam wprowadzić Passata w topowej odmianie GT. Dlaczego klienci z Europy mają mieć powody do zazdrości, skoro na Starym Kontynencie oferowany jest już mocniejszy wariant Volkswagena Passata? Chodzi o parametry silnika. Volkswagen Passat w …

Kontynuuj czytanie

Volkswagen rośnie w siłę w Polsce

Volkswagen pomału odzyskuje zarówno pod kątem wizerunkowym, jak i pod kątem sprzedażowym po słynnej aferze spalinowej, dowodem czego są wyniki koncernu m.in. w Polsce.

Kontynuuj czytanie

Znamy wygląd odświeżonego Passata

Volkswagen Passat przeznaczony na rynek amerykański ma w przyszłym roku przejść spore zmiany. Na chwilę przed premierą samochodu, do sieci wyciekły zdjęcia tego auta po faceliftingu.

Kontynuuj czytanie

Hybrydowy Volkswagen Passat zadebiutuje jesienią

Wszyscy miłośnicy jednego z najbardziej rozpoznawalnych modeli niemieckiego koncernu – Passata mają powody do zadowolenia, bo już jesienią bieżącego roku do sprzedaży trafi hybrydowa odmiana tego modelu, oznaczona jako GTE.

Kontynuuj czytanie

Volkswagen Passat BlueMotion trafia do salonów

Nowy Volkswagen Passat w wersji BlueMotion kilka dni temu został wprowadzony do oferty dealerów Volkswagena w Niemczech. To już druga wersja auta z tym oznaczeniem – czym różni się w zestawieniu z tradycyjną wersją?

Kontynuuj czytanie

Znamy wygląd nowego Passata CC

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej generacji Volkswagena Passata CC. Do Internetu przedostały się niedawno zdjęcia nowej odmiany tego auta, która zbiera same pochlebne komentarze.

Kontynuuj czytanie

Nowy Passat powstanie także w innych odmianach

Najnowsza generacja Volkswagena Passata dostępna jest na rynku w wersjach nadwoziowych sedan oraz kombi. Niemiecki koncern planuje rozszerzenie ilości wersji auta – o jakie odmiany?

Kontynuuj czytanie